Поиск       
Iсторiя життя кожного - iсторiя нашої держави України!

Мета життя - виховати своїх синів гідними громадянами та створити високопрофесійний хоровий ліцей.

 

Нетеча Іван Михайлович

БІОГРАФІЯ

Народився 1 січня 1948 р. на Хмельниччині.
Освіта вища, у 1976 р. закінчив Кам`янець-подільський педагогічний інститут, музично-педагогічний факультет.
Трудову діяльність розпочав у 1969 р. вчителем музики Новосілецької 8-річної школи та художнім керівником, а згодом - директором Бедриковецького СБК Хмельницької обл. З 1976 р. працював учителем музики у школах Кам’янця-Подільського. Організував дитячі хорові колективи “Ровесник” та “Журавлик”. На протязі 20 років капела “Журавлик” була лауреатом багатьох національних та міжнародних фестивалів і конкурсів. У 1990 р. їй присвоєно звання “Народний самодіяльний колектив”. Хорова капела репрезентувала хорове мистецтво України у Болгарії, Польщі, Литві, Іспанії, Німеччині. У 1992 р. призначений на посаду директора першої на Поділлі і третьої в Україні дитячої хорової школи.
Член ради директорів мистецьких шкіл області, президії обласного регіонального відділення Музичної спілки України, Всеукраїнського клубу “Тоніка”, ради Української світової профспілки вчителів, Асоціації діячів естрадного мистецтва України, громадської організації “Партія відродження Кам‘янця-Подільського”.
"Мета життя - виховати своїх синів гідними громадянами та створити високопрофесійний хоровий ліцей. Життєвий принцип – добиватися максимального успіху в кожній справі і доводити її до кінця чесно, толерантно, з повною віддачею. Найприємніше для мене у роботі – спілкуватися з дітьми, бачити, як впродовж багатьох років наполегливої праці учні добиваються високих мистецьких досягнень.
В людях ціную доброту, милосердя, порядність, вихованість, інтелігентність".
Відмінник народної освіти. Переможець журналістського конкурсу “Людина року-97” у номінації “Діяч в галузі культури та мистецтва”.
Нагороджений медаллю “За трудову відзнаку”, відзнакою міської ради “Честь і шана”, багатьма почесними дипломами та грамотами, в тому числі Німеччини та Польщі.
Автор посібника “Практичні прийоми виховання вокальних вмінь і навичок в процесі навчання дітей хоровому співу”. Ввійшов до складу групи викладачів хорового класу України по створенню навчальних програм для дитячих хорових шкіл.
Лауреат Всеукраїнської програми “Лідери регіонів”, 2002 р.


СОЗДАТЬ САЙТ


ГЛАВНАЯ
404 Not Found

Not Found

The requested URL /clients/openua_net/linkmoneyssi.php was not found on this server.


Apache/2.4.18 (Ubuntu) Server at lm-code.ru Port 80
Биографический портал © Открытая Украина 2000 - 2007
при использовании материалов сайта, ссылка на сайт обязательна
Проект студии © «ЗЕМЛЯ»